
Модна сумка для чоловіків Louis Vuitton
- Немає в наявності
1 470 ₴
+380 (63) 786-44-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: екошкіра;
Розміри:
Ширина — 25 см.
Висота — 23 см.
Товщина — 4 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 1 470 ₴






